Business for Breakfast Brno

BforB Letní akademie

4 inspirativní webináře

Čtyři brněnští členové a také úspěšní podnikatelé. To jsou čtyři večery nabité inspirací, AHA momenty a zkušenostmi. 

Chceme vám přiblížit, jak vlastně BforB funguje. Koho u nás potkáte. Většinou jsou to majitelé rostoucích firem. Díky BforB máme možnost společně sdílet problémy, které každý podnikatel ve svém byznysu řeší. A posouvat se tak ke svému cíli rychleji, efektivněji a často i levněji 🙂

Připojte se. Je to zdarma. Témata budeme postupně odhalovat.

Budování osobní značky na sociálních sítích

8.7.2021 | 19 – 20 hodin | Ondřej Lidmila

Jsou pro vás sociální sítě zlo, nebo v nich vidíte příležitost? O svůj pohled na sociální sítě se podělí náš člen a manažer B2B klubu Ondřej Lidmila.

Ukáže vám, jaké benefity vám sociální sítě mohou dát, pokud s nimi budete vědomě pracovat. Pokud se z režimu konzumenta obsahu stanete jeho tvůrcem.

Jakých témat se Ondra dotkne?
Například: Jak pohlížet na sociální sítě a proč tam být. Která síť je k čemu dobrá. Co na sociálních sítích (ne)dělat. Jaký obsah vytvářet. A proč je důležitá pravidelnost a konzistence.

Zajímá vás víc? Mrkněte na Ondrův Linkedin profil

10 NEJ tipů z praxe účetní firmy JK EDIT

22.7.2021 2.9.2021 | 19 – 20 hodin | Julie Kamanová

Rozumět účetnictví je ohromná výhoda. Ušetří vám to nervy a někdy i peníze. Naše členka Julie Kamanová, majitelka účetní firmy JK EDIT, vám ve svižném a srozumitelném webináři pomůže, aby se účetnictví stalo i vaším spojencem.

A protože má Julie za sebou také několik přednášek pro studenty vysokých škol na téma podnikání a účetnictví, věříme, že její téma bude přínosné úplně pro každého. Ať už jste začínající nebo zkušený podnikatel nebo teprve o podnikání uvažujete.

Tuhle usměvavou dámu potkáte v Prvním odpoledním klubu, kde je členkou již třetím rokem a zároveň moderátorkou klubových setkání.

Účetní perličky můžete sledovat na jejím Linkedin profilu

Bezpečnost na internetu

5.8.2021 | 19 – 20 hodin | Jiří Brázda

Když se vám bude Jirka na B2B klubu představovat, pravděpodobně vám řekne, že je ajťák s lidskou tváří. A my to můžeme jen potvrdit. Téma ještě ladíme, ale už teď víme, že se bude týkat IT. Nebojte, budete tomu určitě rozumět. I pokud IT není zrovna váš koníček, odnesete si z webináře spoustu rad a tipů.

Jirka je členem brněnského BforB vlastně od začátku. Téměř 11 let. A ve které IT firmě že najdete ty ajťáky s lidskou tváří? Jirka je majitelem firmy Inexia.

Téma bude zveřejněno brzy

19.8.2021 | 19 – 20 hodin | Daniel Šobáň

Dan je expert ve světě financí, neustále se dále vzdělává a i díky dlouholetým zkušenostem vám se svým týmem zajistí komplexní péči o vaše peníze. V BforB klubech Padagali a První odpolední zastupuje svou pobočku Partners Market a pomáhá členům nejen s jejich osobními financemi, ale i s těmi firemními.

K tomu všemu se účastní natáčení nové série Krotitelé dluhů, kde je jedním z expertů. Určitě si nenechte Danův webinář ujít.

 

Výsledky v našich klubech BforB Brno za posledních 12 měsíců:

hodnota uskutečněných obchodů v Kč

kontaktů na potenciální zákazníky

domluvených schůzek

Buďte u toho

Vyplňte formulář a zarezervujte si své místo na webináři. Odkaz na webinář vám dorazí do e-mailu.

Sledujte nás